24 אוק

איך לגרות את האישה שלך מבחינה מינית

Image courtesy of imagerymajestic - FreeDigitalPhotos.net

כולנו יודעים שבשביל לגרות את האישה מבחינה מינית, צריך קודם לעורר אותה מבחינה רגשית. במאמר הבא, ג'ורדן גריי מסביר איך עושים את זה.

 היא יוזמת  סקס פחות מהרגיל? היא פחות זמינה רגשית ופחות מעוניינת מינית בזמן האחרון?

שלוש עצות הבאות יעזרו לך לעורר את האישה שלך מבחינה רגשית ומינית.

 1. הוקרה ושבחים
  החלק הגברי בכל אחד מאיתנו בעיקר מגיב לאתגר, והחלק הנשי בנו מגיב לשבח. אחת הדרכים הטובות ביותר לעורר אישה שלך מבחינה רגשית היא להיות נדיב בלהוקיר אותה. אם אתה אוהב תכונת אופי שלה, חלק מסויים בגוף שלה, משהו שהיא עושה בשבילך, בגד מסוים, איך היא נראת בתנוחה מסויימת בסקס, תגיד לה. ואחרי זה תגיד שוב. יש בונוס בהרגל ההוקרה ושבחים – ככל שתשבח משהו באופן אותנטי, תראה אותו יותר. קשה למצוא אישה שהתעייפה מלשמוע כמה יפה, מהממת וסקסית היא.
 2. מקום בטוח
  היא זקוקה שתהיה מסוגל להתמודד עם כל מה שהיא רוצה לספר לך מבחינה רגשית ולהראות לך מבחינה מינית. מערכות היחסים האינטימיים מרפים אנשים והאישה שלך רוצה להיות מסוגלת לחלוק את הצד האפל שבה איתך (טראומות נפשיות, בעיות, פנטסיות סודיות) ללא חשש שישפטו אותה. אם תצליח ליצור מקום בטוח, ללא שיפוט בכל פעם שאתם ביחד, אישה שלך תתחיל לאט לאט להיפתח אליך ולסמוך עליך יותר.
  תלמד להקשיב בלי לפתור שום דבר. אם אתה לא בטוח האם היא רק משתפת או צריכה עצה, תשאל.
  ובחדר השינה, הביטחון המיני שלך והאמון שלה בך גורמים לה לסמוך בך שתתמודד עם כל מה שהיא תוציא עליך. אם היא צורחת או שורטת את גבך, היא רוצה לדעת בליבתה שתיהיה מסוגל להתמודד עם זה. היא צריכה להיות בטוחה שאתה תישאר איתה ותמשיך להיות הסלע שיחזיק אותה בזמן הטורנדו הנשי שלה.
 3. לראות מעבר
  אם האישה שלך, שמדברת בממוצע 20,000 מילות ביום, פשוט עונה לך שהיא "בסדר" כשאתה שואל האם היא כועסת עליך, אז היא בהחלט לא בסדר. להבדיל מהגברים, נשים בדרך כלל מתכוונות למה שהן מתכוונות ולא למה שהם אומרות.
  לדוגמה, אם אישה שלך אומרת "אני כבר לא ממש רוצה לצאת הלילה", היא יכולה להתכוון ל"אני מרגישה מנותקת ממך מבחינה רגשית, ואני רוצה שיהיה לך את האומץ כדי לוודא שאני מרגישה אהובה מספיק לפני שאני ארגיש מספיק בנוח להיות איתך בציבור".
  ולא, היא לא מדברת בקודים, או קשה, או כל הסבר פשטני שאולי שמעת. טבעו של אישה הוא לשים מחסומים קטנים של התנגדות לגברים בשביל לוודא שהגבר אוהב אותה מספיק כדי לחדור דרך המחסומים האלה.
  נכון, זאת לא תקשורת ישירה וזה יכול לעצבן אותך, אבל זה מה שיש ואם אתה רוצה ללמוד לעורר את האישה שלך מבחינה רגשית ולגרות אותה מבחינה מינית, אתה צריך ללמוד להקשיב למילים שלה ולהבין מה המשמעות של המילים האלה.

 המקור:

3 Ways To Open Your Woman Sexually

 Image courtesy of imagerymajestic – FreeDigitalPhotos.net

Posted in כללי