המלצות

יצאתי עם כלים חדשים

הרגשתי שיצאתי עם כמה כלים חדשים וכמה תובנות חדשות, לדוגמא על היכולת שלי ברגע מסוים לראות רק את עצמי, בעוד שבן זוגי רואה בדיוק באותו המקום משהו שונה לגמרי. […] "יצאתי עם כלים חדשים"

לקחתי אחריות על החיים שלי

באימון איתך, יוסי, היה לי מאד בטוח. המפגשים היו לי מאד חשובים […] "לקחתי אחריות על החיים שלי"

קיבלתי כלים חדשים ודחיפה להתפתחות אישית

קיבלתי כלים חדשים עמם ניתן לבחון מחדש את סוג היחסים עם האחרים וגם עם עצמי. הרצאה מעניינת ומעשירה הנותנת דחיפה להתפתחות אישית.

דינה טשרניחובסקי

לגדל ילדים מאושרים ובטוחים בעצמם

הרצאה מאוד מומלצת לכל הורה שרגיש כלפי הקשיים של ילדיו ומעוניים לגדל ילדים מאושרים ובטוחים בעצמם. […] "לגדל ילדים מאושרים ובטוחים בעצמם"

מאד אהבתי את השילוב בין הטיאוריה ותרגילים

סדנא מעניינת שמרחיבה את ההבנה האישית על הדיאלוג שלנו עם האנשים שאנחנו הכי אוהבים בעולם (-: […] "מאד אהבתי את השילוב בין הטיאוריה ותרגילים"

החיבור בינכם היה ממש טוב!

יוסי אתה אישיות מדהימה ורצון אין סופי, גישה נכונה, סבלנות, ודייקנות […] "החיבור בינכם היה ממש טוב!"

הורה של מתבגר

תהליך של צמיחה אישית

הכרתי מאמן מקצועי, רגיש, אמין וכנה , שהביא אותי לתהליך של צמיחה אישית ושינוי דפוסי התנהגות שפעלתי לפיהם באופן אוטומאטי […] "תהליך של צמיחה אישית"

כפי שנראה אתה מאמן טוב

שמחתי להכיר אדם שרוצה לעזור לילדים כמוני שקשה להם. אתה עבדת איתי מאוד יפה והתחברתי אליך במיוחד במישחקים תודה רבה לך שהיית איתי. כפי שנרא אתה מאמן טוב. […] "כפי שנראה אתה מאמן טוב"

לאורך כל הדרך הרגשתי תמיכה

לאורך כל הדרך הרגשתי תמיכה של יוסי. יכולתי להתקשר אליו במצבים הכי קריטיים כדי להתייעץ , לקבל עזרה וביטחון עצמי […] "לאורך כל הדרך הרגשתי תמיכה"

ראיה אחרת על אהבה

הסדנא היתה מאוד מסקרנת, חיונית ונותנת ראיה אחרת על אהבה. ממליצה מכל הלב!
[…] "ראיה אחרת על אהבה"

השתפרו לי היחסים

בעקבות האימון השתפרו לי היחסים עם הבן, התחלתי להרגיש יותר ביטחון עצמי ורכשתי כחות להתקדמות […] "השתפרו לי היחסים"

מתכוונת ליישם

מאוד נהנית מההרצאה שלך. העברת אותה בצורה מאוד מעניינת. ההרצאה מאוד תרמה לי ואני מתכוונת ליישם את העניין התרגול של ביטחון העצמי בבית ובחוץ. […] "מתכוונת ליישם"

נהנתי מכל רגע

יצאתי בהוויה שמחה וכייפית. נהנתי מכל רגע מהדרך בה הנחית את הערב והלכתי לדרכי עם חומר למחשבה, התבוננות והבנה של סיטואציות בחיי. תודה!!! […] "נהנתי מכל רגע"

נהנתי מהקלילות וממקצענות

נהנתי מהקלילות מצד אחד וממקצענות מצד שני של יוסי בהגשת נושאים כל כך חשובים כמו תיקשורת בזוגיות. […] "נהנתי מהקלילות וממקצענות"

ההרצאה תתרום לי בעבודה שלי מול ילדים

הכרתי רבדים שונים של מוטיבציה – מה שיתרום לי בעבודה שלי מול ילדים כדי לבנות להם תוכנית מתאימה שמגבירה מוטיבציה בכדי לתרום להתמודדות שלהם עם קשיים שונים […] "ההרצאה תתרום לי בעבודה שלי מול ילדים"

יצאתי עם מתנות!

היה לי כיף, מאוד נהנתי מההפעלה, מהעבודה בזוגות. זאת הזדמנות בשבילי להוקיר אותך על ההשקעה, על האירגון ובנית הסדנה…ישר כוח על הרעיון ועל הביצוע! […] "יצאתי עם מתנות!"

השיתופים של האנשים היו מעניינים במיוחד

היתה חוויה נעימה, ערב מעניין במיוחד השיתופים של האנשים, ההרצאה נותנת עוד זוית להסתכלות על יחסים בין גבר לאשה ובכלל בין שני אנשים. […] "השיתופים של האנשים היו מעניינים במיוחד"

ידעת להפעיל את הילד גם ללא שיתוף פעולה מצדו

האימון היה מותאם לילד, קשוב לרצונות שלו ועם הרבה סבלנות אליו, ידע להפעיל אותו גם שהיו פעמים שלא רצה לשתף פעולה. […] "ידעת להפעיל את הילד גם ללא שיתוף פעולה מצדו"

הורה של מתבגר

מתכוונת ליישם את זה בחיים שלי

יצאתי עם חוויה נעימה, של זרימה, ידע, הרגשה טובה ונינוחה. הזרימה והנעימות שלך והחומר שהועבר בצורה מקצועית ונעימה. […] "מתכוונת ליישם את זה בחיים שלי"

[xili-tidy-tags params="tagsgroup=bbb&largest=100&smallest=10" glue=" | "]